čtvrtek 26. května 2016

Výchovný koncert

Vážení přátelé,
náš spolek ve spolupráci se ZUŠ Václava Kálika pořádá charitativně výchovný koncert pod názvem DĚTI DĚTEM, který se uskuteční dne 3.6.2016 v 10 a 11 hod. Koncert je určen pro nižší stupeň základních škol.
Na koncertě vystoupí zpěváci ze třídy Zdenky Mervové za doprovodu "Kytarového orchestru" pod taktovkou Lenky Lebedové a malé tanečnice ze třídy Lucie Horákové.
Výtěžek z charitativních koncertů bude prostřednictvím Spolku přátel kultury a umění Opava předán rodičům malého Matyáška, trpícího dětskou mozkovou obrnou.
Členové našeho spolku jsou velice rádi, že mohou uskutečnit první koncert výchovného charakteru, který je určen školákům.
Věříme, že se koncert vydaří a spokojeni budou jak učinkující, tak děti v publiku, a pevně doufáme, že z tohoto koncertu uděláme tradici. Společným cílem všech zúčastněných je podpořit malého Matyáška, který si to bezesporu zaslouží.